ofirmie

P.P.U.H. STATECH

O firmie

Nasza firma, P.P.U.H. „STATECH”, powstała w 2000 roku. Od początku istnienia dokładamy starań aby nazwa ta była synonimem jakości, solidności i terminowości. Specjalizujemy się w dostarczaniu wyposażenia technicznego dla Maszyn Papierniczych, Przetwórczych i Kartonażowni oraz Diamentowych i Borazonowych (CBN) tarcz ściernych. Jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców gumowo-grafitowych uszczelnień wałów ssących, skrobaków, noży cyrkulacyjnych Ø610 do produkcji papieru toaletowego oraz noży (TC) z węglika wolframu do produkcji tektury.

Wychodząc naprzeciw sygnałom płynącym z rynku, zakres naszych dostaw podlega ciągłym modyfikacjom, czego efektem jest systematyczne wprowadzanie do naszej oferty nowych produktów.

Dla zapewnienia kompleksowych i niezawodnych dostaw u naszych największych odbiorców w Polsce oraz poza granicami uruchomiliśmy składy konsygnacyjne.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce oraz krajach Europy Centralnej firm:

Od początku istnienia naszej firmy na rynku uzyskaliśmy opinię rzetelnego i solidnego partnera charakteryzującego się szeroką i niezmiennie wysoką jakością usług. Naszymi klientami są zarówno największe międzynarodowe koncerny jak również średnie i małe firmy rodzinne. Gwarantujemy optymalną obsługę każdego klienta zgodnie z jego szczegółowymi i specyficznymi wymaganiami.  


Zapraszamy do współpracy!